Příburník secese, dub, 1900 - 1910,
214 cm x 205 cm x 69 cm
(v x š x h)
Toaletka Art Deco, ořech, 1930,
170 cm x 118 cm x 35 cm
(v x š x h)
Skříň secese, dub, 1900 - 1910,
192 cm x 118 cm x 50 cm
(v x š x h)
Komoda Baroko, smrk, 2.polovina 18. století, malováno,
110 cm x 128 cm x 60 cm
(v x š x h)
Křeslo secese, ořech, 1900 - 1910,
104 cm x 70 cm x 71 cm
(v x š x h)
Stůl Biedermeier, jasan, 1820 - 30,
78 cm x 110 cm x 110 cm
(v x š x h)
Svícen nástěnný Rokoko, zlaceno, 2. polovina 18. století,
26 cm x 35 cm x 33 cm
(v x š x h)

PRODEJ STAROŽITNOSTÍ

V NAŠEM ON-LINE KATALOGU STAROŽITNOSTÍ NAJDETE V TUTO CHVÍLI 493 POLOŽEK. ABYSTE NAŠLI STAROŽITNOST PODLE SVÉHO GUSTA, VYUŽIJTE NÁŠ VYHLEDÁVAČ. ZDE VYBERTE PŘESNĚ CO HLEDÁTE – NÁBYTEK, PSACÍ STŮL, KNIHOVNA, SKŘÍŇ, SECESE, FUNKCIONALISMUS A MNOHO DALŠÍHO.

PRODEJ, VÝKUP, RESTAUROVÁNÍ, DOPRAVA A PŮJČOVNA STAROŽITNOSTÍ

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA OBCHODU

LEGENDA K PROHLÍDCE:

  • ZDE SE AKTUÁLNĚ NACHÁZÍTE
  • JEDNOTLIVÉ ZASTÁVKY
  • SMĚR POHLEDU

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ